روش های پرداخت

با تشکر از حسن اعتماد و خرید شما و در نظر گرفتن اینکه دماتجهیز یکی از اولین فروشگاههای اینترنتی کشور با هویت ، آدرس و مدیریت شناخته شده می باشد و فعالیت خود را از سال 2004 آغاز نموده است و از همه مهمتر اینکه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد ، مشتریان می توانند بدون هیچگونه نگرانی نسبت به واریز وجه به یکی از شماره حسابهای اعلام شده در زیر نسبت به انجام انواع خرید های آنلاین یا آفلاین از دماتجهیز اقدام نمایند.( مراجعه به صفحه در باره ما )

پرداخت نقدی در محل تحویل

کالاهای گروه(الف)- کالاهای غیر سفارشی

شرکت دماتجهیز برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند و آماده شدن کالای آنها نیازی به سفارش ساخت و ارائه پیش پرداخت سفارش نداشته باشد (مانند انواع کولر،اسپلیت ، دستگاه تصفیه هوا ، دستگاه تصفیه آب، آبگرمکن دیواری،پکیج ، انواع رادیاتورهای آلومینیومی و فولادی ، مشعل های خانگی ، پمپ و... ) این امکان را فراهم آورده است که اگر آدرس تحویل سفارش آنها، یکی از شهرهای تهران یا کرج باشد هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.

با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا هم پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود و هم بتوانند در قرعه کشی پایان هر ماه شرکت کنند و برنده یکی از جوایز سایت دماتجهیزباشند.

کالاهای گروه(ب)- کالاهای دارای سفارش ساخت

همچنین لازم به توضیح است که اگر کالای مورد نیاز مشتری از گروه کالاهایی مانند انواع منابع (کویلی یا دوجداره )، بوستر پمپ ها ، برج خنک کننده ، هواساز یا ایرواشر ، انواع چیلر تراکمی آبی یا هوایی ، دیگ فولادی و .... که نیاز به سفارش ساخت دارند ، باشد لازم است پس از دریافت پیش فاکتور دقیق از کارشناسان فروش دماتجهیز و تعیین و تایید مشخصات فنی کامل ، ظرفیت ، تعداد ، ابعاد و زمان تخویل کالا نسبت به واریز 50% از مبلغ سفارش بصورت پیش پرداخت توسط خریدار اقدام گردد.

بدیهی است پس از آماده شدن سفارش و بازدید خریدار یا نماینده قانونی خریدار از محصول و تایید نهایی ، پس از واریز الباقی وجه نسبت به حمل و ارسال کالا اقدام خواهد گردید .

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

شرکت دماتجهیز سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش‌های کالاهای گروه الف که محل تحویل آنها تهران یا کرج است، در نظر گرفته است ، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل استبا این حال، یادآوری می‏‌شود که در صورت پرداخت اینترنتی، پردازش سفارش سریع‏‌تر و دارای مزیت امکان شرکت در قرعه کشی ماهانه دماتجهیز است.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران دماتجهیزمی‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت در سایت دماتجهیز و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت  نمایند.

بدین منظور کاربران میتوانند:

1- پس از تکمیل عضویت در سایت دماتجهیز،  پروسه خرید و پرداخت آنلاین را نهایی کنند.

2- با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش (که در تمامی صفحات محصولات نمایش داده میشود) محصول مورد نظر خود را  به سبد خرید اضافه کنند.

3- پس از تکمیل مراحل اولیه پروسه خرید که شامل:  1-تاییدنهایی محصول 2-تایید  آدرس گیرنده  3- انتخاب روش ارسال می باشد ،  به درگاه بانک جهت واریز وجه متصل گردیده و می توانند آخرین مرحله خرید خود که واریز وجه است را نهایی کنند .

شایان ذکر است که تمامی کاربران میبایست شناسه تراکنش بانک را به عنوان رسید نزد خود نگه دارند.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید:
1. شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
2. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
3. کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.
4. تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود و کاربرانی که پرداخت خود را به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت دماتجهیزانجام دهند، می‌توانند در قرعه کشی پایان هر ماه شرکت کرده و برنده یکی از جوایز شرکت دماتجهیز شوند.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت دماتجهیز می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.

 پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gatewayدماتجهیز و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت دماتجهیز به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و دماتجهیز پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

شماره حساب های دماتجهیز :

  1. بانک اقتصاد نوین شعبه بهار جنوبی شماره حساب جاری 1-2489248-2-140 به نام شرکت دماتجهیز
  2. بانک اقصاد نوین شعبه بهار جنوبی (کد 140) حساب شبا (شناسه بانک ایرانIR880550014000202489248001)
  3. بانک ملت شعبه ملک الشعراء  شماره کارت 1445-9150-3378-6104 به نام مجید زواریان
  4. بانک ملت شعبه ملک الشعرا (کد 68023)حساب شبا (شناسه بانک ایرانIR210120000000001318626254 )
  5. بانک ملی شعبه پیام انقلاب اسلامی کد 98حساب سیبا 0106991182003 به نام مجید زواریان
  6. بانک تجارت شعبه طالقانی شرقی کد 038 حساب فراگیر 130272495 به نام مجید زواریان