تماس با دماتجهیز

یک خبر خوب :

فروشگاه اینترنتی دماتجهیز با سالها تجربه و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی در خصوص عرضه تجهیزات عمومی تاسیسات طبق منوی سایت، امکان فروش اقساطی این محصولات را برای کاربران خود در این شرایط اقتصادی فراهم نموده است تا شما خریدارن محترم بتوانید از تسهیلات طرح فروش اقساطی با شرایط مختلف استفاده نمائید!


الف ) پرداخت اقساطی تا سقف 5 میلیون تومان بدون پیش پرداخت، بدون چک و ضامن

دماتجهیز با همکاریِ شرکت "ایران رنتر" این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا با هر توان مالی بتوانند تمام یا بخشی از مبلغ محصول مورد نیاز خود را به صورت اقساطی (بدون نیاز به پیش پرداخت، بدون چک و ضامن) پرداخت نمایند.
برای استفاده از این امکان کافیست وارد لینک زیر شوید و با خرید کارت اعتباری از "سایت ایران رنتر" سفارش خود را در دماتجهیز ثبت نمائید.
شرایط و ضوابط خرید اقساظی را در سایت ایران رنتر مطالعه فرمائید.

ایرا رنتر

ب ) پرداخت اقساطی برای خریدهای بالاتر از 3 میلیون تومان (با پیش پرداخت و چک صیاد)

خریداران میتوانند با پرداخت نقدی فقط 25 درصد قیمت اصلی کالا به صورت پیش پرداخت و پرداخت الباقی به صورت اقساط تا 24 ماهه اقدام به خرید از دماتجهیز در قالب طرح فروش اقساطی محصولات و کالاها نمایند.

برای خرید اقساط هیچ سند و یا چک ضمانت (اضافه) از شما دریافت نمیگردد و حتی شما با چک شخصی صیاد خود و بدون نیاز به چک کارمندی نیز میتوانید از تسهیلات خرید اقساطی دماتجهیز بهره مند گردید.

بنابراین از این پس می توانید از شرایط فروش اقساط انواع محصولات ارائه شده در سایت مرجع و فروشگاهی دماتجهیز از قبیل انواع کولرگازی و اسپلیت ،انواع پکیج و رادیاتور، انواع دستگاه تصفیه هوا، انواع دستگاه تصفیه آب ، محصولات با برند دماتجهیر، تجهیزات تهویه مطبوع ، تجهیزات گرمایشی و موتورخانه ،لوازم و تجهیزات استخر ، سونا ، جکوزی و تجهیزات کنترل و ایمنی، بدون ضامن و با امکان تحویل سریع استفاده نمائید.

چگونه می توانم از طرح فروش اقساطی محصولات و کالاها (ردیف ب) در سایت دماتجهیز استفاده نمایم ؟

با 5 گام ساده زیر :

 • دارا بودن حساب جاری و دسته چک معتبر صیاد - (نیازی به دسته چک کارمندی نمی باشد).
 • فروش اقساط از حداقل زمان چک 3 ماه تا حداکثر 24 ماه متناسب با مبلغ خرید و برای مبالغ فاکتور بالاتر از 3 میلیون تومان امکانپذیر میباشد.
 • نیاز به ضامن و یا گواهی کسر از حقوق نمی باشد.
 • در صورتی که امکان ارائه چک به تعداد اقساط کالا را ندارید،‌ می‌توانید در ازای هر دو یا سه قسط یک چک ارائه دهید.
توجه 1: چک های اقساط می بایست در وجه شرکت نیک راستین پارسا باشند.
توجه 2: مدت زمان بررسی اعتبار چک های حساب خریدار معمولا 2 یا 3 روز کاری می باشد.

مبلغ هر قسط و مبلغ نهایی پرداختی را چگونه محاسبه کنم ؟

برای اطلاع از مبلغ پیش پرداخت و مبلغ هر قسط ، مبلغ کل فاکتور کالای مورد نیاز را در کادر زیر وارد نمائید و تعداد اقساط خود را انتخاب کنید تا مبلغ پیش پرداخت و مبلغ اقساط متعلقه مشخص گردد.

پس از تکمیل کادر زیر جهت دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه و چگونگی انجام خرید اقساطی و دریافت اطلاعات تکمیلی از طرح فروش اقساط محصولات در سایت دماتجهیز، می توانید سوالات خود را در ساعات اداری با شماره تماس های دماتجهیز + داخلی 122 و یا شماره 86071821 مستقیما با سرکار خانم مهندس نظری مطرح نمائید.برای محاسبه پیش پرداخت ،تعیین تعداد و مبلغ اقساط لطفا مبلغ کل خرید خود را در باکس زیر وارد کنید :

نکته : حداقل مبلغ وارد شده باید 30,000,000 ریال باشد.

 • مبلغ: ریال
 • مبلغ ﷼ معادل تومان
  • تعداد اقساط:
  • پیش پرداخت:
  • مبلغ هر قسط:
  • تعداد چک: 1
  • مبلغ چک: