محصولات شرکت  ایران رادیاتور

محصولات ایران رادیاتور

درباره ایران رادیاتور

گروه صنعتی ایران رادیاتور با بیش از ۴۰ سال فعالیت و تشکیل شده از چندین کارخانه، یکی از با سابقه‌ترین و بزرگترین واحدهای تولیدی کشور می‌باشد؛ که در زمینه تولید انواع رادیاتورهای آلومینیومی و فولادی شوفاژ، پکیج‌های شوفاژ دیواری و زمینی، مشعل‌های گازسوز، گازوئیل‌سوز و دوگانه‌سوز، کولرهای گازی اسپلیت و داکت اسپلیت فعالیت می‌نماید.

...

گروه صنعتی ایران رادیاتور هم اکنون با سال‌ها تجربه، با ارتقاء کیفیت محصولات و کسب دو مرتبه عنوان واحد نمونه کیفی در سطح ملی، از سوی سازمان ملی استاندارد و حضور فعال و آبرومند در نمایشگاه‌های بین‌المللی معتبر اروپا و کسب گواهینامه‌های متعدد بین‌المللی نظیر NF فرانسه، CE اروپا، BSI انگلیس و… به این توانایی رسیده است.
شرکت ایران رادیاتور به عنوان بزرگترین واحد ریختگری تحت فشار خاورمیانه، توانست دومین تولید کننده بزرگ رادیاتور آلومینیومی شوفاژ در جهان، بزرگترین تولیدکننده مشعل در خاورمیانه و چهارم در جهان و بزرگترین تولید کننده حوله خشک‌کن در خاورمیانه را کسب کند.
محصولات ساخت شرکت ایران رادیاتور به بیش از ۳۰ کشور از جمله کشورهای پیشرفته صنعتی اروپا نظیر ایتالیا، اسپانیا، آلمان، فرانسه، روسیه و… با افتخار صادر شده و ۳ بار نیز به عنوان صادر کننده نمونه کشور انتخاب شده است.
گروه صنعتي ايران رادياتور با همت بيش از 500 نفر كارمند و متخصص، و كارگران سخت كوش، خوشنام و پشتكار مديران در كنار سرمايه گذاری تدريجي دارای تاريخچه ای به شرح زير مي باشد:

 1. در سال 1358 شركت ايران رادياتور به علت عدم تخصص صنعت ريخته گری داخلي در توليد رادياتورهای آلومينيومي و ورود آن از اروپا با يك ماشين و تعدادی كارگر ساختماني در مساحتي حدود 1500 مترمربع در تهران تاسيس گرديد.
 2. در سال 1359 اولين محصول رادياتور آلومينيومي داخلي به نام ایران شرمن وارد بازار گرديد، اما پس از دو سال این محصول با سرمایه گذاری متفاوت طرح و قالب جدیدی به نام رادیاتور ترموکالر (thermos color) عرضه شد.
 3. در سال 1366 به علت رشد سريع و كبود فضای توليد، كارخانه به شهر صنعتي رشت كه از نظر فضا قابل گسترش بود، نقل مكان كرد.
 4. اواخر 1369 صادرات توليدات ايران رادياتور به 30 كشور جهان شروع گرديد.
 5. در سال 1370 شركت مشعل كار ری به منظور توليد مشعل های خانگي و صنعتي شروع به فعاليت نمود.
 6. در سال 1378 شركت گيلان شكيبا براي توليد انواع حوله خشك كن شروع به فعاليت کرد.
 7. در سال های 1379 الي 1384 از طرف وزارت بازرگاني به عنوان برترين صادر كننده سال معرفي گرديد.
 8. در سال 1383 توليد پكيج شوفاژ ديواري در اين گروه آغاز گرديد.
 9. در سال 1387 پيشرفته ترين آزمايشگاه تست انواع پكيج در سطح استانداردهای ملي براي هم سطح سازي محصولات با استانداردهای اروپايي تاسيس گرديد.
 10. در سال 1387 توليد لوله های چند لايه شروع گرديد.
 11. در سال 1393 توليد رادياتورهای پنلي فولادی شروع شد.

ایران رادیاتور | iran radiator

افتخارات شرکت ایران رادیاتور

 1. بزرگترين توليد كننده رادياتورهای آلومينيومي – پكيج ديواري – کولر گازی و مشعل (خانگي و صنعتي) در خاورميانه
 2. يكي از سه شركت برتر توليد كننده رادياتورهای آلومينيومي در سطح جهان
 3. يكي از ده شركت برتر توليدكننده پكيج شوفاژهاي ديواري در جهان

اكنون در اواسط راهي كه هدف گذاری شده هستيم و اميدواريم با همكاري و همت والاي پرسنل صادق، سخت كوش و نظرات متخصصان و تشويق دست اندركاران در همه سطوح بتوانيم با كارآفريني هاي بيشتر، خدمات افزون تري را ارائه نماييم.

نمایش 1 - 24 از 126 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 744770400 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر