محصولات شرکت  اجنرال (OGeneral)

گرین

درباره شرکت اجنرال (OGENERAL)

شرکت اجنرال (OGENERAL) در ابتدای تأسیس، زیر مجموعه شرکت FUJITSU  ژاپن بود که در سال 1936 آغاز به کار کرد. نکته ای جالب در مورد نام این شرکت وجود دارد، آن هم این است که در اصل و در حال حاضر نام شرکت جنرال (General) بوده و در وبسایت رسمی این شرکت نیز General ثبت شده است، اما لوگویی که در تایپوگرافی این کمپانی قرار گرفته باعث شده تا از ابتدا مردم و حتی فروشندگان تجهیزات تهویه مطبوع آن را اُجنرال بنامند!

...

انقلاب صنعتی و اقتصادی ژاپن پس از پایان جنگ جهانی دوم باعث شد تا این شرکت خیلی زود، همگام با رقبای قدرتمند خود در این کشور، نام خود را در بازار صنایع الکترونیک و خانگی بر سر زبان ها بیندازد.

در سال 1960 نخستین خط تولید تجهیزات تهویه مطبوع راه اندازی شد و به تبع آن اولین کولرهای گازی پنجره ای اجنرال به بازارهای جهانی عرضه شد.

درباره شرکت اجنرال (o'general)

اجنرال تنها 11 سال زمان نیاز داشت تا با افزایش حجم تولیدات خط و ورود به  کویت، عملا مسیر خود را برای ورود به  بازار خاور میانه نیز هموار نماید.

کشورهای حاشیه خلیج فارس، برای عرض اندام اجنرال بسیار مناسب بودند، چرا که دمای بسیار بالا و رطوبت زیاد این کشورها باعث می شد تا کمپرسور و موتور قوی کولرهای گازی اجنرال، فرصت خودنمایی را از تمامی رقبای حاضر در بازار تهویه مطبوع گرفته و این کمپانی ژاپنی را به بزرگ ترین عرضه کننده HVAC در ثروتمندترین منطقه کره زمین تبدیل نماید.

اجنرال، حاکم بلا منازع تجهیزات HVAC

در حال حاضر، شرکت اجنرال سهم عمده ای در بازار تهویه مطبوع 5 قاره جهان دراختیار دارد و با تولید محصولات قدرتمند و با دوام، در مقاطع و دوره های مختلف فروش و سودآوری زیادی را تجربه نموده است.

قدرت بالای کمپرسورهای کولرهای گازی و تجهیزات HVAC اجنرال، مانعی برای ارائه راهکارهای ایده آل جهت صرفه جویی در انرژی نشده است، به طوری که از ابتدای فعالیت اجنرال، این مجموعه همواره در تلاش بوده تا محصولاتی کم  مصرف و دوستدار محیط زیست عرضه نماید.

سه مرکز تحقیق و توسعه اجنرال در کشورهای ژاپن، چین و تایلند، در هر دوره زمانی، با خلاقیت و نوآوری سعی در ارائه طراحی های جدید کالاهای تهویه مطبوع با رعایت تمامی استانداردهای ایمنی و زیست محیطی دارند و از این حیث در زمره پیشرو ترین کمپانی های دنیا به شمار می آیند.

  • جهت مشاهده قیمت های جدید فروش و مشخصات فنی کامل انواع کولرهای گازی، سیستم های VRF و داکت اسپلیت های اجنرال، به بخش تهویه مطبوع فروشگاه اینترنتی دماتجهیز مراجعه فرمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 7 از 7 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 430000000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر