محصولات شرکت  بوتان

بوتان

درباره شرکت بوتان

شرکت بوتان در سال 1332 با هدف تأمین آسایش خانواده های ایرانی و تولید لوازم خانگی گازسوز تأسیس گردید. تنها سه سال پس از تأسیس، اولین اجاق گاز تولیدی کارخانه بوتان به بازار عرضه گردید، محصولی که در دهه 30 شعله های رهایی از وسایل گرمایشی زغالی و نفتی را برافروخت.
شرکت بوتان در سال 1338 نخستین بخاری گازی را نیز روانه منازل ایرانی ها نمود، تا منابع عظیم گاز به عنوان یک نعمت خدادادی در اختیار شهروندان ایرانی قرار گیرد و تأمین گرما و آسایش دیگر مستلزم استفاده از سوخت های فسیلی قدیمی نباشد.

...

در سال 1340، بوتان موفق شد، اولین مرکز تماس تلفن بی سیم را جهت پشتیبانی از مشتریان راه اندازی نماید و تنها سه سال بعد یعنی در سال 1343 توانست اولین آبگرمکن گازی ایستاده خود را نیز تولید نماید.

بوتان

تولید پکیج دیواری و تحول بوتان

راه اندازی خط تولید آبگرمکن های گازی ایستاده زمینه ای مناسب برای تولید پکیج های دیواری گازی در دهه های آینده به وجود آورد، به طوری که پس از سال ها تحقیق و مطالعه در این زمینه در سال 1367 نخستین آبگرمکن دیواری گازی بوتان رفاه و آسایش را برای خانواده های ایرانی به ارمغان آورد، اما تنها 5 سال زمان نیاز بود تا متخصصین شرکت بوتان یکی از پرفروش ترین محصولات خود را تولید نمایند.

در سال 1372، نخستین پکیج شوفاژ گرمایشی دیواری شرکت بوتان، همگام با کیفیت ترین و بهترین نمونه های خارجی به بازار کالاهای گرمایشی ایران عرضه گشت، محصولی که خیلی زود جای خود را در دل خانواده های ایرانی باز کرد.

ترکیب این پکیج های دیواری با رادیاتورهای آلومینیومی تمام دایکاست بوتان، گرمابخش منازل ایرانی ها در فصول سرد بوده و هست.

اهداف و تنوع محصولات شرکت بوتان

در دو دهه اخیر، شرکت بوتان تلاش کرده علاوه بر تولید محصولات با کیفیت و طراز اول، گام های مؤثری نیز در راستای حفاظت از محیط زیست بردارد و با ارتقاء استانداردهای زیست محیطی، تجهیزات گرمایشی دوستدار طبیعت تولید نماید.

امروزه محصولات بوتان در 4 گروه  اصلی پکیج شوفاژ دیواری، آبگرمکن دیواری، رادیاتور آلومینیومی و رادیاتور حوله خشک کن تولید می شوند.

محصولات بوتان با رعایت آخرین استانداردها و با استفاده از بروزترین فناوری ها تولید شده و شبکه گسترده خدمات پس از فروش این محصولات در سراسر کشور پاسخگوی مشتریان محترم می باشد.

  • برای اطلاع و آگاهی از قیمت های جدید محصولات بوتان، به بخش گرمایشی و موتورخانه فروشگاه اینترنتی دماتجهیز مراجعه نمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 24 از 29 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 131000000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر