محصولات شرکت  بوتان

درباره شرکت بوتان

گروه صنعتی بوتان (سهامی عام) یک شرکت ایرانی است که در زمینه تولید لوازم گرمایشی از جمله آبگرمکن، پکیج، شوفاژ دیواری و رادیاتورفعالیت دارد. شرکت بوتان در سال ۱۳۳۲ با هدف توزیع گاز مایع شکل گرفت. سپس در سال ۱۳۳۳، واحد کوچکی برای تولید محصولات گاز سوز و سیلندر گاز و اجاق گازسوز در سال ۱۳۸۰به سرعت توسعه یافت.

...

سال ۱۳۶۷شرکت صنعتی بوتان به تولید و عرضه محصولات جدید گازسوز اقدام نمود و توانست طی مدت هفت سال، میزان تولید آبگرمکن‌های دیواری گازی را به ده برابر افزایش دهد. طی همین مدت، اکثر قطعات وارداتی آبگرمکن با قطعات ساخت داخلی جایگزین شدند و شرکت به صادرات قطعات ایرانی آبگرمکن به کشورهای اروپایی (آلمان، انگلستان و ایتالیا) پرداخت.

شرکت بوتان در دهه ۸۰ صادرات آبگرمکن‌های ساخت ایران به کشورهای اروپایی را آغاز کرد و در ادامه به تولید و عرضهٔ محصولات جدیدی چون پکیج دیواری گازی پرداخت. این برند آبگرمکن‌های خود را به گونه ای تولید کرد که از کیفیت بسیار مطلوبی برقرار باشد و به واسطه بکارگیری متریال درجه یک توانست، نیاز به تعمیر پیکج را در دستگاه‌های خود به میزان قابل قبولی کاهش دهد. شرکت صنعتی بوتان در تدوین و اجرای استانداردهای ملی لوازم گازسوز ایران مشارکت دارد. شرکت بوتان دارای گواهینامه واحد نمونه صنعتی از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است.
در حال حاضر نزدیک به 12 میلیون خانواده ایرانی از محصولات و خدمات این شرکت استفاده میکند. برند بوتان در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.

انواع محصولات بوتان

پکیج دیواری گازی بوتان

پکیج دیواری بوتان با بهره گیری از روش های پیشرفته طراحی و ساخته می شوند. پکیج شوفاژ دیواری بوتان، ضمن تأمین آب گرم بهداشتی دائم و فوری، گرمایش مطلوبی برای محیط فراهم می‌نماید.
شرکت بوتان کلیه پکیج های دیواری خود را با توجه به شرایط مختلف اقلیمی کشورمان، برای مساحت های گوناگون، در مدل ها و ظرفیت های متنوع که دارای استاندارد ملی ایران است را تولید و عرضه مینماید.

پکیج دیواری گازی بوتان

رادیاتور آلومینیومی بوتان

کلیه این محصولات با فشار نشتی 7.8 بار و همچنین تست تخریب با فشار 10 بار، تست واستاندارد سازی شده است.
همچنین آلیاژ آلومینیوم به کار رفته در این رادیاتور قابلیت این را دارد که دچار زنگ زدگی و فرسایش نشود همچنین با راندمان بالایی به انتقال گرما بپردازد. این نوع رادیاتورها دارای بالاترین مقاومت در برابر خوردگی و حداقل هواگیری به دلیل پوشش محافظ داخلیشان هستند.
رادیاتورهای بوتان پیش از عرضه، دو تست فشار بر روی آن انجام می‌شود و در واقع تست نشتی در فشار 7.8 و تست تخریب آن در فشار 10 این مدل را به طور کامل آماده استفاده در انواع سیستم های گرمایشی می کند.

رادیاتور آلومینیومی بوتان

رادیاتور حوله خشک کن فولادی بوتان

این محصول قابلیت کارکرد با کلیه سیستم های گرمایشی را دارا میباشند. این محصولات دارای دوام و طول عمر بالایی بوده و در برابر خوردگی مقاوم میباشند. شرکت بوتان برای این محصولات با بهره گیری از فن آوری بریزینگ مانع از نشتی شده و همچنین با پوشش رنگ الکترواستاتیک کیفیت و ماندگاری محصول را تضمین مینماید.

رادیاتور حوله خشک کن فولادی بوتان

خدمات پس از فروش بوتان

شرکت بوتان در حال حاضر در بیش از 650 شهر خدمات ارائه می دهد و با در اختیار داشتن 6000 سرویسکار ماهر که به طور مستمر تحت آموزش‌های علمی، کاربردی و فنی قرار گرفته و کیفیت عملکرد آنها در راستای خدمت به مشتریان، تحت نظارت و کنترل سیستم مرکزی خدمات مشتریان بوتان است که مجموع این عوامل به خدمات‌رسانی باکیفیت و تامین رفاه خانواده‌ها منجر می‌شود.
همچنین بخش مهمی از زنجیره اصلی تامین رفاه مشتریان، تهیه قطعات در زمان مناسب، آسودگی خیال از در دسترس بودن قطعات یدکی استاندارد و تهیه آسان آنها در سال‌های پس از خرید است که در این راستا تولید و توزیع 4000 قطعه یدکی برای ارائه خدمات پس از فروش، سبب گردیده بوتان یکی ازمعتبرترین برندهای محصولات گرمایشی تولید داخل گردد که دارای مقام بزرگ‌ترین و گسترده‌ترین شبکه خدمات‌رسانی به مشتریان در سراسر ایران می‌باشد.

افتخارات شرکت بوتان

 1. دریافت لوح صنعت سبزاز سازمان محیط زیست کشور در سال 1380
 2. دریافت لوح تقدیر پیشکسوت صنعتی از سوی وزارت صنایع و معادن در سال 1381
 3. واحد نمونه کشوری در استاندارد و کیفیت برتر محصولات  تولیدی در سال 1382
 4. سومین تولیدکننده بزرگ آبگرمکن در جهان در سال 1383
 5. دارای  گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سال 1386
 6. دریافت تندیس زرین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در سه سال متوالی از سال 91 الی 93
 7. اولین تولیدکننده بزرگ آبگرمکن و پکیج شوفاژ دیواری در خاورمیانه در سال 1393
 8. حامی اصلی تداکس تهران در سالهای 91 الی 94

انواع خدمات قابل ارائه به مشتریان

 • راهنمایی تلفنی جهت خرید و انتخاب مدل مناسب
 • کارشناسی حضوری جهت خرید و انتخاب مدل مناسب
 • نصب و راه‌اندازی ایمن پکیج شوفاژدیواری
 • نصب و راه‌اندازی ایمن آبگرمکن دیواری
 • نصب رادیاتور آلومینیومی
 • آموزش بکارگیری و استفاده صحیح از دستگاه
 • ارائه خدمات گارانتی محصولات
 • ارائه خدمات تعمیرات و نگهداشت
 • رسیدگی به نظرات و انتقادات مشتریان
نمایش 1 - 24 از 38 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 210000000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر