محصولات شرکت  هلو (Helo)

گرین

درباره شرکت هلو (Helo)

شرکت هلو (Helo) در سال 1919 در کشور فنلاند تأسیس گردید. فنلاندی ها را می توان اولین مبدع سونای خشک و سونای بخار در تاریخ نامید، چرا که اصولا هوای سرد منطقه اسکاندیناوی و دسترسی دشوار به آب جهت نظافت (به دلیل یخ زدگی رودخانه ها و دریاچه ها در منطقه ای که بیشترین عرض جغرافیایی را داراست) سبب می شد تا وایکینگ های این منطقه برای نظافت و سلامتی به فکر ابداع اتاق های سونا بیفتند.

...

به همین دلیل شرکت هلو (Helo) که از همان آغاز فعالیت تلاش داشته تا مطابق علم روز و فناوری های مدرن پیش برود، سنت ها و باورهای مردم و اقلیم فنلاند را نیز در تولید محصولات خود لحاظ نموده است.

گسترش فعالیت هلو و ایجاد شعب جدید در اروپا و آمریکا

تا سال 1949 عمده فعالیت شرکت هلو به ساخت ظروف و وسایل چوبی مقاوم (که بعدها سطل و ملاقه چوبی سوناهای خشک نیز در زمره تولیدات همیشگی هلو قرار گرفت) خلاصه می شد، اما در این سال نخستین هیتر برقی تولیدی این شرکت به بازار عرضه گردید.

در دهه 1960 کارخانه هلو (Helo) به شهر هانکو (محل فعلی دفتر مرکزی و کارخانه این شرکت) منتقل شد و تنها در عرض دو دهه این شرکت موفق شد سهام سه شرکت رقیب داخلی خود را نیز خریداری نموده و به کمپانی هلو الحاق نماید.

اوایل دهه 90 میلادی، هلو موفق شد بزرگ ترین سازنده اتاق و تجهیزات سونا در کشور آلمان را نیز خریداری نموده و شعبه جدید خود را در سرزمین ژرمن ها افتتاح نماید. اما این پایان ماجراجویی های مدیران هلو نبود، چرا که تا اواخر دهه 90 میلادی، دو شرکت تابعه دیگر در آمریکا و بریتانیا نیز به تولید محصولات هلو تحت لیسانس کشور فنلاند پرداختند و این شرکت رسما به بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات و لوازم سونا خشک و سونای بخار در دنیا بدل گردید!

محصولات سونای خشک شرکت هلو

در سال 2008 روسیه نیز به کشور دیگری تبدیل شد که یکی از شعب هلو (Helo) را در خود جا داد و به تولید محصولات این شرکت پرداخت.

در حال حاضر، محصولات هلو به بیش از 80 کشور دنیا صادر می شود و حجم تولیدات این کمپانی بیشتر از تمامی برندهای تولید کننده لوازم سونا در جهان می باشد.

تنوع محصولات هلو

هر آنچه تصور می کنید به سونای خشک و بخار مربوط باشد، هلو تولید می کند؛ از این رو می توان تنها به بخشی از این تولیدات اشاره کرد:

هیترهای برقی سونای خشک و سونای بخار، اتاق های آماده سونا، کنترل یونیت های هوشمند هیتر، ژنراتور بخار، اتاق های مادون قرمز و انواع تجهیزات و لوازم چوبی و استیل اتاق های سونا تنها بخشی از پروژه بزرگ محصولات شرکت هلو را تشکیل می دهند.

  • جهت مشاهده قیمت های جدید فروش و مشخصات فنی کامل انواع تجهیزات سونای هلو (Helo) به بخش استخر، سونا و جکوزی فروشگاه اینترنتی دماتجهیز مراجعه فرمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 24 از 60 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 1349370000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر