محصولات شرکت  شارپ (Sharp)

شارپ

درباره شرکت شارپ

شرکت شارپ، یکی از تولید کنندگان بزرگ و خوشنام لوازم خانگی و الکترونیکی در جهان است که در سال 1912 در شهر اوساکا ژاپن تأسیس گردید.

سنگ بنای این شرکت موفق توسط ناکوجی هایاکاوا گذاشته شد و نام شارپ (Sharp) را که در لغت به معنای "تیز" است، از اولین محصول تولیدی خود یعنی "مداد نوکی" برای کسب و کار خود برگزید.

...

در حال حاضر شرکت شارپ (Sharp) بزرگ ترین تولید کننده ماشین های اداری در دنیاست و بخش عظیمی از سهام آن در بازار بورس توکیو خرید و فروش می گردد.

درباره شرکت شارپ

چه چیزی شارپ را از برندهای مشابه مجزا می کند؟

بنا بر یک عقیده قدیمی، مؤسسان شارپ، اعتقاد داشتند این شرکت باید آنقدر پیشرو باشد تا دیگر شرکت ها مقلّد آن باشند! همچنین موفقیت های شارپ به عنوان میراث به جا مانده هایاکاوا تا همین امروز، بر پایه "اخلاص، خلاقیت و انجام کارهای دشوار" بنا نهاده شده است. شاید به همین دلیل است که می توان شارپ را به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه تولید ماشین های اداری، لوازم خانگی، سیستم های تهویه مطبوع و سیستم های صوتی و تصویری قلمداد نمود.

در حال حاضر کمپانی بزرگ شارپ دارای 64 کارخانه تولیدی در 30 کشور جهان است و شمار کارکنان آن به حدود 50 هزار نفر می رسد.

تنوع محصولات شرکت شارپ (Sharp)

از تولیدات انبوه شارپ می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

سیستم های صوتی تصویری (شارپ پنجمین تولید کننده تلویزیون در سراسر جهان است)، لوازم خانگی، سلول های خورشیدی، تلفن های همراه، سیستم های مخابراتی هوشمند، ماشین های اداری، تجهیزات تهویه مطبوع و ...

  • برای مشاهده قیمت های جدید فروش و مشخصات فنی دستگاه های تصفیه هوای شارپ، به بخش خانگی / اداری فروشگاه اینترنتی دماتجهیز مراجعه نمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 10 از 10 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 280000000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر