محصولات شرکت  تهویه

تهویه

درباره شرکت تهویه

شرکت تهویه در سال 1343 تأسیس شد و امروزه به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان تجهیزات تهویه مطبوع در ایران و حتی خاورمیانه شناخته می شود.

شرکت تهویه از همان ابتدا با بکارگیری تکنولوژی Air Temp & Trance و تحت نظر دو شرکت آمریکایی کرایسلر (Chrysler) و ایر تمپ (Air Temp) به دنبال تولید محصولات با کیفیت و درجه  یک بود تا در دهه 60 شمسی به این هدف نایل آمد.

...

گسترش فعالیت های شرکت تهویه :

در آغاز دهه 60، تجربیات ارزشمند این شرکت که تا آن زمان با افزایش نیروی انسانی و ایجاد تغییرات در سیاست های طراحی و تولید همراه شده بود، تهویه را به یکی از قطب های تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع در خاور میانه تبدیل نمود.

شرکت تهویه 5 دهه پس از تأسیس در سال 1394 موفق شد انواع مینی چیلر، اسپلیت، داکت اسپلیت، خنک کننده تابلوهای الکتریکی، سیستم های تهویه مطبوع خودرو و قطار را نیز به خط تولید خود اضافه نماید.

انعطاف تهویه در طراحی و تولید انواع تجهیزات طبق سفارش و نیاز بازار، یکی از دلایل موفقیت این شرکت در ایران می باشد.

همچنین جایگاه این شرکت باعث شده تا در هر مقطع، خلاقیت و فناروی های روز دنیا و استفاده از استانداردهای نوین در محصولات این شرکت به یک اصل تبدیل شود.

درباره شرکت تهویه

تنوع محصولات شرکت تهویه :

در حال حاضر گستره محصولات شرکت تهویه را چیلر، فن کویل، هواساز، کندانسینگ یونیت، کندانسور هوایی، ایرواشر، برج خنک کننده، مینی چیلر، کولر گازی، سیستم های تهویه خودرو، قطار و مترو، بستنی ساز، صداگیر و یونیت هیتر تشکیل می دهد.

  • برای آگاهی از قیمت های جدید فروش و اطلاعات کامل محصولات شرکت تهویه، به بخش تهویه مطبوع فروشگاه اینترنتی دماتجهیز مراجعه نمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 24 از 60 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 379900000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر