محصولات شرکت  ساران

ساران

درباره شرکت ساران

شرکت ساران (گروه کارخانجات ساران) فعالیت خود را از سال 1369 در زمینه نصب، راه اندازی و ارائه خدمات تجهیزات تهویه مطبوع و کالاهای برودتی آغاز نمود.
تنها پس از گذشت یک دهه نام این شرکت به "گروه کارخانجات ساران" تغییر پیدا کرد و تولیدات این گروه شامل گستره وسیعی از تجهیزات تهویه مطبوع می باشد.

...

در اواخر دهه هفتاد شمسی ساران توانست در تولید تجهیزات تهویه مطبوع نیز به خودکفایی برسد؛ استفاده از دانش روز و نیروی انسانی متخصص باعث شد تا ظرف مدت زمان کوتاهی، ساران به یکی از برندهای خوشنام تهویه مطبوع در ایران تبدیل گردد.

درباره شرکت ساران

فعالیت ها و اهداف شرکت ساران

گروه کارخانجات ساران در حال حاضر دارای شبکه گسترده خدمات پس از فروش بوده و محصولات ساران با کیفیت بالا سهم عمده ای از بازار تهویه مطبوع را در میان رقبای داخلی و خارجی در منطقه خاور میانه از آن خود نموده اند.

از اهداف شرکت ساران می توان به مواردی همچون افزایش سطح کیفیت محصولات و میزان رضایتمندی مشتریان، استفاده صحیح از منابع انرژی اولیه، بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت و زیست محیطی و ... اشاره نمود.

تنوع محصولات شرکت ساران

از محصولات گروه کارخانجات ساران می توان به انواع فن کویل، برج خنک کننده، یونیت هیتر و چیلر تراکمی آبی و هوایی اشاره کرد.

شرکت ساران تا کنون موفق به اخذ گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی گردیده است و در تولید محصولات آخرین استانداردهای روز دنیا را رعایت می نماید.

  • شما مشتریان محترم می توانید از قیمت های جدید فروش و مشخصات فنی انواع محصولات شرکت ساران در فروشگاه اینترنتی دماتجهیز اطلاع پیدا کنید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 24 از 58 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 502280000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر