محصولات شرکت  ساراول

ساراول

درباره شرکت ساراول

شرکت مهندسی ساراول در سال 1338 توسط مهندس هدایت الله دهش تأسیس گردید. دو سال زمان نیاز بود تا همگام با تحقیق در مورد تولید انواع تجهیزات تهویه مطبوع، کارخانه ساراول در منطقه سعادت آباد تهران افتتاح شود و در قدم اول به تولید مخازن آب و گازوئیل بپردازد.
در اوایل دهه 40 شمسی خط تولید دیگ های آب گرم فولادی ساراول راه اندازی و در سال 1354 این شرکت موفق شد اولین فن کویل تولیدی خود را به بازار تهویه مطبوع ایران ارائه نماید.

...

در سال 1357 و همزمان با انقلاب اسلامی مدیریت شرکت ساراول به بخش دولتی واگذار شد، اما در سال 1371 مجددا بنیان گذاران این شرکت مهندسی توانستند مدیریت آن را بر عهده بگیرند.

درباره شرکت ساراول

کارخانه ساراول در سال 1383، از سعادت آباد به جاده قدیم تهران - کرج انتقال یافت؛ مساحت کارخانه جدید 200 هزار متر مربع بوده و در آن از تجهیزات و امکانات مدرن تولید تجهیزات تهویه مطبوع استفاده شده است.

محصولات شرکت ساراول در زمینه های گوناگون از جمله تهویه مطبوع، صنایع نفت و پتروشیمی، تجهیزات نیروگاه ها، صنایع پلاستیک، سرامیک، صنایع هوایی و خودروسازی تولید می گردد.

تنوع محصولات ساراول

از محصولات شرکت مهندسی ساراول می توان به انواع فن کویل سقفی، فن کویل زمینی بالازن، روبروزن و فن کویل کانالی، انواع ایرواشر، هواساز، فن فیلتر، هوادهنده های مالتی زون، انواع چیلر آبی و چیلر هوایی با کمپرسورهای باز، بسته و نیمه بسته، انواع پکیج های آبی و هوایی به صورت یکپارچه، افقی، عمودی و فشرده، انواع برج خنک کننده، انواع یونیت هیتر با کویل الکتریکی، انواع فن سانتریفیوژ فوروارد و بکوارد یک طرفه و دوطرفه و انواع کویل آب گرم و سرد اشاره نمود.

  • جهت مشاهده قیمت های جدید فروش و مشخصات فنی کامل محصولات شرکت ساراول به فروشگاه اینترنتی دماتجهیز مراجعه نمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 24 از 62 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 280720000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر