محصولات شرکت  وایلانت (Vaillant)

هایوارد

درباره شرکت وایلانت (Vaillant)

شرکت وایلانت (Vaillant) در سال 1874 میلادی توسط یوهان وایلانت در منطقه رمشید (Remscheid) آلمان تأسیس گردید.

در ابتدا محصولات شرکت وایلانت را پمپ ها و مسدود کننده های مسی تشکیل می دادند؛ اما در سال 1894، با اختراع و تولید انبوه آبگرمکن های گازی با محفظه احتراق بسته، انقلابی در صنعت سیستم های گرمایشی رخ داد و مسیر وایلانت را برای ایجاد تغییرات و تحولات بعدی هموار کرد.

...

 روز عید پاک سال 1899، یوهان وایلانت تصویر خرگوشی را در مجله تماشا می کند و اطمینان می یابد که باید از تصویر "خرگوش" در لوگوی شرکت خود استفاده نماید! از همان سال تا کنون، این کمپانی بزرگ با لوگوی معروفش، الگوی بسیاری از شرکت های طراح و تولید کننده محصولات HVAC در دنیا بوده است.

در سال 1905 اولین هیتر برقی وایلانت هم روانه بازار شد، اما انقلاب بزرگ وایلانت در سال 1924 اتفاق اقتاد؛ تولید دیگ های بخار مرکزی، باعث شد تا به صورت متمرکز، تمامی رادیاتورها در فصول سرد سال گرمابخش منازل باشند. ضمن اینکه این محصول می توانست برای مجتمع های آپارتمانی که بیش از 1 واحد مسکونی در خود جای داده بودند، استفاده شود و در مصرف سوخت و انرژی صرفه جویی نماید.

درباره شرکت وایلانت (Vaillant)

در سال 1961، اولین آبگرمکن دیواری جهان توسط وایلانت به بازار عرضه شد؛ اما 6 سال بعد، طراحی و تولید پکیج دیواری دومبدل جهت تأمین همزمان گرمایش محیط و آب گرم مصرفی این کمپانی آلمانی را به شرکتی بدون رقیب در بازار تجهیزات گرمایشی تبدیل نمود.

در دهه 70، کارخانجات وایلانت در کشورهایی مانند هلند، اتریش، بلژیک، فرانسه، ایتالیا و بریتانیا افتتاح شدند و موجب محبوبیت روزافزون محصولات این شرکت گردیدند.

محصولات وایلانت، دوستدار محیط زیست

از آغاز دهه 90 میلادی، مدیران وایلانت مصمم شدند تا با افتتاح دفاتر و کارخانجات خود در لهستان، جمهوری چک، مجارستان و ترکیه، تولید محصولاتی با استانداردهای زیست محیطی و دوستدار طبیعت را بیش از گذشته در دستور کار خود قرار دهند.

اقدامات دوستدار محیط زیست وایلانت در سال 1997 با ساخت اولین آبگرمکن خورشیدی محقق شد و قرار بر این شد تا وایلانت مجری و طراح بزرگ ترین نیروگاه پنل خورشیدی آلمان باشد.

در سال 2014 و مقارن با صد و بیست و پنجمین سالگرد تولیدات HVAC وایلانت، عروسک خرگوش نمای وایلانت 22 هزار کیلومتر دوچرخه سواری کرد و از 20 شهر اروپایی گذشت تا پیام مسئولین این شرکت که همان حفظ و صیانت از محیط زیست بود را به مردم برساند.

در حال حاضر وایلانت به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع و کالاهای گرمایشی در دنیا به شمار می رود.

شرکت وایلانت در حال حاضر صاحب 14 سایت تولیدی در هشت کشور جهان، دفاتر فروش در 20 کشور و همچنین 12000 کارمند در سراسر جهان می باشد و محصولات خود را به 60 کشور جهان صادر می نماید.

فعالیت های وایلانت در طول سال های متمادی، فقط به تولید تجهیزات گرمایشی و تهویه مطبوع خلاصه نمی گردد، بلکه ارائه راه حل های پایدار و سازنده در زمینه کاهش مصرف انرژی، بهبود وضعیت محیط زیست و کارکرد آسان و بادوام محصولات همواره در صدر اهداف این شرکت آلمانی بوده است.

  • برای مشاهده قیمت های جدید فروش و مشخصات فنی پکیج های گرمایشی دیواری وایلانت، به بخش گرمایشی و موتورخانه فروشگاه اینترتی دماتجهیز مراجعه فرمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

دسته بندی

بر اساس قیمت
159450000 ریال 159450000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر