محصولات شرکت  آریستون (Ariston)

گرین

درباره شرکت آریستون

شرکت آریستون (Ariston) در سال 1930 میلادی توسط آریستیده مرلونی (تکنسین و کارآفرین موفق ایتالیایی) در منطقه مارکه (Marche) ایتالیا تأسیس گردید.
آریستون در دهه 60 میلادی به شرکت بزرگی تبدیل شده بود و با دارا بودن 5 کارخانه و 600 کارمند، تولید سیلندر گاز و آبگرمکن های برقی را آغاز نمود؛ تنها ده سال نیاز بود تا بخاری های و آبگرمکن های آریستون با طراحی منحصر به فرد و هنرمندانه ایتالیایی به سرعت وارد بازارهای اروپای غربی و آمریکا شد و خیلی زود محبوبیت گسترده ای یافت.

...

با شروع دهه 80 میلادی آریستون به یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده تجهیزات گرمایشی در اروپا تبدیل شده بود که محصولات آن تقریبا به تمامی کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی صادر می گردید.

درباره آریستون (Ariston)

آریستون و دروازه های ورود به آسیا

دهه 90 میلادی را می توان شروع انقلاب آریستون در قاره آسیا دانست. تأسیس شرکت آریکولد در هند و کارخانه آریستون در چین، موجب شد محصولات با کیفیت این شرکت قاره کهن آسیا را نیز تحت سلطه خود در آورد.

در سال 2001 آریستون مبادرت به تولید مشعل های گازی نمود و تا این سال توانسته بود شرکت های توسعه و تحقیقاتی الکو (Elco) رندامکس (Rendamax) و ... را نیز تأسیس نماید.

در سال 2005 کارخانه آریستون در سن پطرزبورگ روسیه افتتاح شد و تنها سه سال بعد با خرید سهام شرکت سوئیسی Termogamma SA در زمینه تولید پمپ های حرارت مرکزی و استفاده از انرژی خورشیدی نیز نام خود را بر سر زبان ها انداخت.

در سال 2009 نام شرکت به Ariston Thermo تغییر می یابد، در حالی که همچنان با تولید محصولات با کیفیت و بادوام یکی از پیشرو ترین تولید کنندگان تجهیزات گرمایشی به  حساب می آمد.

تا سال 2014، کارخانه های آریستون در کشورهای ازبکستان، هلند، آفریقای جنوبی و ویتنام راه اندازی شدند و شمار تولیدات این شرکت به شدت فزونی یافت.

دغدغه ها و تنوع محصولات آریستون

مدیران آریستون ترمو همواره دغدغه های زیست محیطی و بهبود وضعیت آب و هوا و کاهش تولید گازهای گلخانه ای را داشته اند و در تولید محصولات خود متعهد بوده اند تا استانداردها و شاخص های دوستدار محیط زیست را رعایت نمایند. به همین دلیل در سال 2017 یک مرکز تحقیقاتی در آگراته (Agrate) ایتالیا تأسیس کرد تا به راه حل های معضلات گرمایش زمین (Global Warming) پیدا کند.

محصولات آریستون در سه بخش کلی Heating، Water Heating و Burners تولید و به بازارهای جهانی عرضه می گردد.

  • جهت مشاهده قیمت های جدید فروش و مشخصات فنی کامل انواع پکیج دیواری گرمایشی، رادیاتور و آبگرمکن های گازی آریستون به بخش گرمایشی و موتورخانه فروشگاه اینترنتی دماتجهیز مراجعه فرمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 24 از 25 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 345030000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر