محصولات شرکت  آبسال

آبسال

درباره شرکت آبسال

شرکت آبسال در سال 1335 در شمال شرق تهران و با نام "شرکت لعاب ایران" تأسیس گردید.

آبسال (که در آن زمان لعاب ایران نامیده می شد) از بدو تأسیس تا سال 1343 به تولید ظروف لعابی نظیر بشقاب، کاسه و قوری می پرداخت اما در این سال با راه اندازی خط تولید لوازم خانگی خود مسیر تولیدات و فعالیت های خود را تغییر داد.

...

اجاق گاز فر دار، بخاری های گازسوز و نفت سوز، آبگرمکن های گازی و اجاق گاز رومیزی اولین دسته از محصولات این شرکت را در بازار لوازم خانگی تشکیل می دادند.

درباره شرکت آبسال

در سال 1945 نام شرکت لعاب ایران به اونیورسال (سهامی خاص) تغییر پیدا کرد و بعد از ده سال این شرکت به بخش دولتی واگذار گردید.

سیر صعودی شرکت آبسال پس از انقلاب

پس از انقلاب اونیورسال به فعالیت خود ادامه داد و در سال 1362 نام آن به آبسال (سهامی عام) تغییر یافت. در طول  دهه ها فعالیت آبسال، این شرکت همواره در تلاش بوده تا با تولید محصولات با کیفیت و درخور مصرف کنندگان ایرانی، جای خود را در بازار لوازم خانگی و تهویه مطبوع داخلی مستحکم نماید. به دنبال همین تفکر، آبسال در سال های 1367، 1368 و 1369 به عنوان صادر کننده نمونه برگزیده شد و در یک دهه اخیر نیز با گسترش و بهبود تولیدات خود همواره از شرکت های موفق داخلی به شمار آمده است.

  • جهت مشاهده  قیمت های جدید فروش، تصاویر و مشخصات فنی کامل کولرهای آبی آبسال، به بخش تهویه مطبوع فروشگاه اینترنتی دماتجهیز مراجعه فرمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 24 از 33 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 119000000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر