محصولات شرکت  سامسونگ

سامسونگ

درباره شرکت سامسونگ

شرکت سامسونگ یکی از بزرگ ترین و شناخته شده ترین کمپانی های تولید کننده لوازم خانگی، کالاهای دیجیتال، لوازم دیجیتال و ... می باشد.
کمپانی سامسونگ در سال 1938 در کشور کره جنوبی تأسیس شد. شاید باورپذیر نباشد که فعالیت های ابتدایی این شرکت شامل صادرات مواد غذایی و سبزیجات به کشور چین می شد! اما رشد اقتصادی کره جنوبی پس از پایان جنگ جهانی دوم و پویایی اتاق فکر و نیروی انسانی این کمپانی باعث شد تا در سال 1969 شرکت سامسونگ الکترونیک به عنوان زیر مجموعه کمپانی بزرگ سامسونگ تأسیس گردد و آغازگر تحولات متعدد در زمینه تولید لوازم خانگی و بعدها لوازم دیجیتال با بروز ترین تکنولوژی شود.

...

بی جهت نیست که در حال حاضر، سامسونگ در زمره 10 برند برتر عرصه تکنولوژی در دنیاست، در حالی که 9 برند دیگر همگی تحت اختیار کشور ایالات متحده آمریکا قرار دارند.

درباره شرکت سامسونگ

شروع رشد و تحولات چشمگیر سامسونگ

آغاز دهه 70 میلادی نقطه عطفی در کارنامه شرکت سامسونگ محسوب می گردد، چرا که ورود این شرکت به عرصه صنایع سنگین، پتروشیمی، کشتی سازی و از همه مهم تر صادرات محصولات الکترونیک باعث شد تا در آغاز دهه 80 میلادی، این برند خوشنام کره ای مقدمات فتح بازارهای جهانی را فراهم نماید.

اوایل دهه 90 میلادی، سامسونگ به تدریج  به شرکتی چند ملیتی و پیشگام در بسیاری از صنایع و بازارها به شمار می رفت، به طوری که خط مشی این شرکت در زمینه طراحی، تولید و بازاریابی، به عنوان الگویی مناسب برای بسیاری از برندهای تولید کننده لوازم الکترونیک قرار گرفت.

با آغاز هزاره جدید، فعالیت های کمپانی بزرگ سامسونگ گسترش بیشتری یافت، تا جایی که تأسیس دو مؤسسه تحقیق و توسعه در زمینه طراحی و بهبود کسب و کار دیجیتال، این شرکت را آماده ورود به عرصه های جدیدی از قبیل مهندسی ژنتیک، تجهیزات مخابراتی، صنعت هوافضا و فناوری نانو نمود.

پیشرو بودن سامسونگ در عرصه لوازم خانگی و تهویه مطبوع

لوازم خانگی و تجهیزات تهویه مطبوع سامسونگ، از پیشروترین و بی رقیب ترین محصولات بازار تجهیزات خانگی و اداری می باشند که با تمرکز بر روی کیفیت و خدمات پس از فروش گسترده توانسته اند بازارهای جهانی را مقهور قدرت خود کنند.

در حال حاضر سامسونگ، با ارائه محصولات با کیفیت و پاسخگویی صحیح به نیازهای مشتریان، در ایران نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است.

  • جهت مشاهده قیمت های جدید فروش و مشخصات فنی محصولات سامسونگ از قبیل کولرگازی، داکت اسپلیت، دستگاه تصفیه هوا و سیستم VRF این شرکت، به بخش های تهویه مطبوع و خانگی/ اداری فروشگاه اینترنتی دماتجهیز مراجعه نمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 22 از 22 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
132000000 ریال 660000000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر