محصولات شرکت  نوجان

نوجان

درباره شرکت نوجان

شرکت نوجان با هدف بهبود و توسعه راهکارهای مهندسی جهت مقابله با آلودگی هوا به خصوص در محیط های بسته، به تولید دستگاه های تصفیه هوا می پردازد.
آلودگی هوا معضلی است که دیگر تنها گریبان تهران را نمی گیرد، بلکه تمام شهرهای کوچک و بزرگی که گام در مسیر صنعتی شدن نهاده اند، کم و بیش با آن دست و پنج نرم می کنند.

...

بدیهی است در چنین شرایطی دستگاه های تصفیه هوای خارجی از فروش بالایی (به ویژه 6 ماه دوم سال  که پدیده وارونگی هوا بیداد می کند) برخوردارند. با این حال شرکت مهندسی نوجان توانسته محصولاتی با کیفیت و با دوام که اتفاقا از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردارند را روانه بازار تهویه مطبوع ایران نماید.

درباره شرکت نوجان

ویژگی های دستگاه های تصفیه هوای نوجان

انعطاف و خلاقیت ارائه راهکار، فرهنگ سازی مقابله با آلودگی هوا، درک صحیح مشکل آلودگی هوا، رعایت صرفه اقتصادی و البته خدمات پس از فروش مطلوب از اهداف شرکت نوجان می باشد.

شرکت نوجان، کوچک نمایی مشکل آلودگی هوا را گناه اول و انفعال در چاره اندیشی برای مقابله با این پدیده مرگ آور را گناه دوم دو بخش دولتی و خصوصی صنعت ایران میداند؛ با این تفکر، این شرکت همواره در تلاش است تا با استفاده از نیروی بومی و تخصص داخلی، با تولید دستگاه های تصفیه هوای با کیفیت و بادوام، گامی مؤثر در رفع این معضل بردارد.

  • برای مشاهده قیمت های جدید و مشخصات فنی کامل انواع دستگاه تصفیه هوای نوجان، به بخش خانگی / اداری فروشگاه اینترنتی دماتجهیز مراجعه نمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 3 از 3 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
159999993 ریال 235000000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر