محصولات شرکت  بوش (Bosch)

بوش

درباره شرکت بوش (Bosch)

شرکت بوش (Bosch) در سال 1886، توسط رابرت بوش و در شهر اشتوتگارت آلمان تأسیس شد؛ شاید آن زمان کمتر کسی فکر می کرد که شرکت تازه تأسیس رابرت بوش در کمتر از 5 دهه تبدیل به یکی از قطب های صنعتی آلمان و در ادامه یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان لوازم خانگی و الکترونیکی در جهان گردد.

اما کمپانی بوش از همان ابتدا با اتکا به نیروهای متخصص و اهداف مدون خود، توانست مسیر خود را یافته و با همت و ممارست آلمانی خیلی زود تبدیل به یکی از بزرگ ترین کمپانی های قرن بیستم شود!

...

شاید بتوان زمینه این موفقیت را در جمله معروف رابرت بوش مشاهده کرد: "کار خالصانه و توأم با پشتکار از سود موقتی مهم تر است!"

درباره شرکت بوش (bosch)

سال های اوج گیری شرکت بوش

کمپانی بوش در سال 1933 اولین یخچال تولیدی خود را به بازار عرضه نمود و تا سال 1952 مطالعه و تحقیق بر روی تولید ماشین لباس شویی را انجام داد تا سرانجام در این سال توانست این محصول را نیز تولید نماید.

بلافاصله خط تولید محصولات جدید بوش راه اندازی شد، محصولاتی که تغییراتی اساسی در سبک زندگی شهروندان سراسر جهان به وجود آورد و به آنها این امکان را میداد تا در زمینه پخت و پز، نظافت و شستشو و تأمین کالای های گرمایشی و سرمایشی انتخاب های متنوعی داشته باشند.

در سال 1972 نسل جدید ماشین های لباس شویی بوش که فناوری خشک کن به آنها افزوده شده بود، بار دیگر در بازار لوازم خانگی انقلابی به پا کرد؛ خلاقیت و نوآوری در کنار دوام و کارکرد آسان، همواره از خصوصیات محصولات بوش بوده اند؛ به طوری که امروزه این شرکت آلمانی در بخش های متنوعی به  تولید محصولات مختلف می پردازد.

شرکت بوش، مبتکر خانه های هوشمند

در سال های اخیر، شرکت بوش تلاش کرده در کنار تولید محصولات با کیفیت و دوستدار محیط زیست، از فناوری های روز و هوشمند نیز استفاده نماید؛ به همین دلیل است که این شرکت از پیشگامان طراحی خانه هوشمند مبتنی بر فناوری WiFi می باشد.

گستردگی محصولات شرکت بوش (Bosch) بسیار متنوع بوده، اما می توان آنها را در یک تقسیم بندی کلی بدین ترتیب معرفی کرد:

لوازم خانگی الکترونیکی که شامل لوازم آشپزخانه، لوازم نظافت، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و همچنین تجهیزات تهویه مطبوع

محصولات مربوط به صنایع مختلف نظیر صنعت خودرو، صنعت چوب و حتی صنایع نفتی و پتروشیمی

محصولات تجاری این برند همگام با تکنولوژی های روز دنیا تولید می شود که معمولا بخشی از تولیداتشان جنبه تحقیقاتی داشته و به محصولات نسل آینده معروفند.

  • در فروشگاه اینترنتی دماتجهیز، می توانید از قیمت های جدید و اطلاعات فنی انواع پکیج دیواری گازی و آبسرد کن بوش اطلاع پیدا کنید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.