دماتجهیز با استفاده از سیستم همکاری در فروش خود این امکان را فراهم کرده است که با عضویت در این سامانه بتوانید از طریق همکاری در فروش محصولات دماتجهیز به سایر کاربران در ازای هر فروش پورسانت دریافت کنید.

درآمد زایی ازین روش "افیلیت مارکتینگ" نام دارد که امروزه از آسانترین و معمول ترین روش های کسب درآمد از فضای اینترنت برای کاربران محسوب میشود.

شما با ثبت نام در دماتجهیز و سپس در سامانه همکاری فروش (افیلییت مارکتینگ)، یک حساب برای خود ایجاد میکنید که گزارشات مربوط به اشتراک گذاری شما (اعم از تعداد کلیک ها و خریدهایی که از طریق لینک شما در دماتجهیز ثبت شده است) را نمایش می دهد.

همکاری در فروش

همچنین میتوانید براحتی لینک حساب خود را در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام، اینستاگرام و... به اشتراک بگذارید و یک کانال فروش برای خود ایجاد کنید

تمامی فروش های شما پس از تایید مدیر سایت و در مدت یک ماه پس از خرید کاربر برای شما محاسبه و واریز خواهد شد.

نکته : توجه داشته باشید که نام و مشخصات شما هنگام ثبت نام باید دقیقا مطابق با اطلاعات حساب بانکی شما باشد و در صورت هر گونه مغایرت روال واریز پورسانت شما با تاخیر مواجه خواهد شد.

در حال حاضر فقط محصولاتی که توسط شرکت دماتجهیز تولید شده است دارای پورسانت هستند، لذا هنگام معرفی محصولات و اشتراک گذاری لینک همکاری خود، این موضوع را به خاطر داشته باشید.

برای اطلاع از مبلغ کمیسیون یا پورسانت محصولات دماتجهیز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و در قسمت پروفایل روی دکمه همکاری در فروش با دماتجهیز کلیک کنید تا حساب همکاری شما ایجاد شود و بتوانید مبلغ کمیسیون محصولات را مشاهده کنید. بعد ازینکه مراحل ثبت حسابتنان را ایجاد کردید و مدیر سایت آن را تایید کرد میتوانید از طریق منو بالای صفحه در قسمت "محصولات دماتجهیز" زیر شاخه های این گروه را مشاهده کنید روی هر کدام از کالاها ازین بخش که  کلیک کنید در قسمت سمت راست صفحه ، مبلغ کمیسیون فروش آن محصول را خواهید دید و همچنین یک لینک که مختص اشتراک همان محصول است.

مشارکت در فروش

راهنمای مدیریت فروش ها

قسمت کمپین ها در حساب کاربری شما میتواند در مدیریت کردن فروش های شما لازم و کاربردی باشد. به این صورت که شما با دسته بندی کانال های فروش خود میتوانید عملکر هرکدام از آنها را به صورت جداگانه بررسی و آنالیز کنید ، گزارشات خرید و کلیک آنها نشان میدهد که کدام کانال با استقبال بیشتری مواجه شده و در نهایت کدامیک برای شما سودآورتر است آگاهی ازاین اطلاعات باعث میشود شما محصولات پرفروش را بشناسید و علاوه بر گذاشتن تمرکز بیشتر روی آن بخش پیگیری بهتری هم داشته باشید.

 به عنوان مثال شما یک کمپین ایجاد میکنید برای اشتراک در تلگرام، یک کمپین برای اینستاگرام و یک کمپین برای یک سایت ، هرکدام ازین کمپین ها لینک های جداگانه دارند و طبیعتا گزارش های جداگانه، بر این اساس شما میتوانید فروش های خود را از طریق گزارشات کمپین ها مدیریت کنید.

سود مشارکت