چند درصد از هزینه های سالیانه تبلیغات محصول شما در اینترنت صرف میشود؟


فرصت های عصر دیجیتال

در دنیای دیجیتال امروز ، بسیاری از شرکت های هوشمند و موفق ، با توجه به توسعه و گسترش روزافزون استفاده از اینترنت و افزایش ضریب نفوذ و تاثیر آن ، بخش مهمی از هزینه های سالانه تبلیغات خود را به انجام تبلیغ در فضای اینترنت اختصاص داده اند.

تبلیغات آنلاین در سایت های تخصصی و مرتبط بر خلاف تبلیغ در مطبوعات و بیلبوردهای پر هزینه شهری،دارای هدفگیری دقیق و موثری بوده و دقیقا مخاطبان را در زمان نیاز و جست و جوی آن محصول (سِرچ) مورد بازاریابی قرار می دهد و آنها را با نام ،لوگو،شعار تبلیغاتی و محصولات جدید شما آشنا میسازند.

بنابراین با توجه به اهمیت روز افزون و مزایای اینترنت ، چنانچه مایل به استفاده از این فرصت شگفت انگیز برای تبلیغ برند خود در فضای اینترنت میباشید قبلا موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:

 1. بازدید کنندگان سایت های تخصصی مرتبط و شناخته شده در حوزه کسب و کار خود را هدف قرار دهید.
 2. سایت هایی که در جست و جوی محصولات مرتبط با کالای شما پیوسته در رتبه های بالا در موتورهای جست و جو قرار دارند بهترین مکان جهت تبلیغ برند یا محصولات شما در دنیای دیجیتال میباشند.
 3. با توجه به اهمیت گرافیک و طراحی بنرهای تبلیغاتی برای جذب مخاطبان بیشتر ، واحد گرافیک شرکت دماتجهیز آمادگی انجام این مهم را نیز دارد.
 4. سایت دماتجهیز از سال 1383 بعنوان یکی از سایت های تخصصی و موفق فعالیت خود را آغاز نمود و همواره با حفظ رتبه بالای خود در سرچ کلمات کلیدی مرتبط با محصولات دارای بیش از 1.000.000 بازدید کننده سالیانه  میباشد.

اسلایدرها و بنرهای تبلیغاتی در سایت مرجع و شناخته شده دماتجهیز و موقعیت آنها:

 • اسلایدر بزرگ صفحه اول

  درج در صفحه اصلی سایت با ابعاد 317*990 پیکسل

 • بنر متحرک Gifصفحه اول

  درج بنر در سمت راست صفحه اصلی سایت با ابعاد 120*240 پیکسل

 • بنر متحرک Gif تمام صفحات

  درج بنر در سمت راست تمام صفحات سایت با ابعاد 120*240 پیکسل

 • اسلایدر بزرگ گروه های اصلی

  درج در هریک از گروه های اصلی محصولات سایت با ابعاد 217*990 پیکسلمزیت درج بنر و اسلایدر در گروه ها : با توجه به تخصصی بودن سایت مرجع دماتجهیز و در نظر گرفتن اینکه بازدیدکنندگان این سایت ، عمدتا توسط جستجوی انواع دستگاههای سرمایش و گرمایش در اینترنت (گوگل) وارد صفحه مذکور گردیده اند ،درج تبلیغ در صفحات مرتبط با محصول شما در هر گروه دارای بیشترین مزیت نسبی تبلیغاتی ،کمترین هزینه و بیشترین ارزش افزوده می باشد و شرکت شما را از خرید بسته های تبلیغاتی گوگل و شرکت های اینترنتی برای نمایش محصولات و برندتان به کاربران فضای دیجیتال بی نیاز مینماید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تعرفه  با کارشناسان مارکتینگ دماتجهیز تماس بگیرید

تلفن : 88822550-داخلی 199

0939-2043031

ایمیل : marketing@damatajhiz.com