تماس با دمالتجهیز

گارانتی اصلی


دماتجهیز؛ کالای اصل

از آنجا که شرکت دماتجهیز برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت خود، با تولید کنندگان بنام و واردکنندگان رسمی همکاری می نماید، مشتریان این شرکت می توانند مطمئن باشند که کالاهای دارای بسته بندی فابریک و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آنها صورت نگرفته را از دماتجهیز خریداری و دریافت می نمایند.

البته ذکر این نکته لازم است که کشور مونتاژ کننده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این نام و برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می کند. به طور مثال در حال حاضر بسیاری از کولرهای گازی و اسپلیت اجنرال که یک برند برتر ژاپنی است در کشور تایوان مونتاژ میگردد و علت این امر نیز هزینه های تولید ارزانتر در برخی کشورها میباشد.دماتجهیز؛ گارانتی محصولات

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان واردکنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده باید گارانتی و خدمات پس از فروش آن کالا را نیز ارائه کنند، بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می توانند گارانتی های معتبر را از نامعتبر شناسایی نمایند.

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت دماتجهیز دارای گارانتی های معتبر می باشند.
بنابراین کلیه کالاها در دماتجهیز با برند اصلی عرضه می شوند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که دماتجهیز اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت خود را تضمین می‌کند.

شما می توانید حس خوب خرید بهینه و هوشمند با قیمت های تضمین شده ی هر محصول به همراه گارانتی اصلی کالا را در سایت مرجع و فروشگاهی دماتجهیز تجربه کنید.

  • با تشکر از حسن اعتماد و خرید شما، در صورتیکه مایل به دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه دماتجهیز هستید، لطفا روی لینک "درباره دماتجهیز" کلیک فرمائید.
(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)