دماتجهیز؛ کالای اصل

از آنجا که شرکت دماتجهیز برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت خود ، با تولید کنندگان بنام و واردکنندگان رسمی همکاری مینماید ، مشتریان می توانند مطمئن باشند که کالاهای دارای بسته بندی فابریک و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آنها صورت نگرفته را از دماتجهیز خریداری می کنند.

البته ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور مونتاژ کننده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این نام و برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می کند . برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها مونتاژ چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان تر است که در این کشور تولید شده اند.دماتجهیز؛ گارانتی محصولات

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت به عنوان واردکنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده باید گارانتی و خدمات پس از فروش آن کالا  را نیز ارائه کنند ، بنابراین گارانتی اینگونه شرکتها ، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است ، می توانند گارانتی های معتبر  را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت دماتجهیز دارای گارانتی های معتبر می باشند.
بنابراین کلیه کالاهایی که در دماتجهیز عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که دماتجهیز اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.