چند درصد از هزینه های سالیانه تبلیغات محصولات شما در اینترنت صرف می شود؟

فرصت های عصر دیجیتال

با توجه به افزایش ضریب نفوذ و گسترش روزافزون استفاده از اینترنت ، شرکتهای موفق بازرگانی و تولیدی ، متناسب با  گسترش کاربرد اینترنت ، هزینه های تبلیغاتی خود را در فضای اینترنت افزایش می دهند.
به عبارت دیگر سایتهای تخصصی مرتبط و پربازدید که در اولین نتایج جستجو های اینترنتی (در گوگل و ...) معرفی می گردند ، درصورت دارا بودن هزاران بازدیدکننده روزانه و دهها هزار صفحه بازدید در هر روز ، مانند نمایشگاهی تخصصی (دائمی) مخاطبان و علاقمندان را به تولیدکنندگان یا واردکنندگان آن محصولات با کمترین زحمت و هزینه مرتبط می سازند.
تبلیغات آنلاین در سایتهای تخصصی و مرتبط برخلاف تبلیغ در مطبوعات و بیلبوردهای پرهزینه شهری ، دارای هدفگیری دقیق و موثری می باشند ، زیرا دقیقا مخاطبان را در زمان نیاز و جستجوی آن محصول (سِرچ) مورد بازاریابی قرار داده و آنها را با نام ، لوگو ، شعار تبلیغاتی و محصولات مرتبط شما در سایتهای مرجع آشنا می سازند.

بنابراین باتوجه به مجموع مزایای اینترنت چنانچه مایل به استفاده از این فرصت نوظهور به منظور ارتقاء و معرفی برند مطبوع خود در فضای اینترنت می باشید موارد زیر را کاملا مورد توجه قرار دهید :

  1. بازدیدکنندگان سایتهای تخصصی مرتبط و پربازدید را هدف قرار دهید.
  2. سایتهایی که در جستجوی محصولات مرتبط با کالاهای شما در رتبه های اول موتورهای جستجو قرار دارند بهترین مکان جهت تبلیغ برند یا محصولات شما می باشند.
  3. مانند تبلیغات در هر فضای دیگر ، لازم است حضور در عرصه سایتهای اینترنتی دارای برنامه ریزی و زمانبندی مناسب و مثلا برای دوره 1 تا 2 ساله در نظر گرفته شود.
  4. بهتر است طراحی و گرافیک بنرهای تبلیغاتی توسط گرافیست حرفه ای با در نظر گرفتن رنگ ، فونت مناسب ، لوگو و شعار تبلیغاتی شرکت شما بصورت فایل فلش در ابعاد مورد نیاز و با حداقل حجم فایل تهیه و ارسال گردد.

بنرهای تبلیغاتی در سایت دماتجهیز و موقعیت آنها

بنرهای صفحه اصلی

در سمت راست صفحه اول سایت : بنر متحرک GIF، با نمایش 100% به ابعاد 120×240 پیکسل

بنرهای صفحات داخلی

در هر گروه تجهیزات و تمامی صفحات محصولات همان گروه : بنر متحرک GIF با نمایش 100% به ابعاد 120×240 پیکسل

مزیت درج بنر در گروه ها : با توجه به تخصصی بودن سایت دماتجهیز و در نظر گرفتن اینکه بازدیدکنندگان این سایت ، عمدتا توسط جستجوی انواع دستگاههای سرمایش و گرمایش در اینترنت (گوگل) وارد صفحه مذکور گردیده اند ، درج تبلیغ در صفحات مرتبط با محصول شما در هر گروه دارای بیشترین مزیت نسبی تبلیغاتی ،کمترین هزینه و بیشترین ارزش افزوده می باشد.

بنرهای فوق علاوه بر نمایش 100% در تمامی صفحات محصولات گروه مربوطه ، بصورت رندوم در صفحات عضویت ، ورود اعضا ، تمامی مراحل خرید ، درباره ما و ... نمایش داده می شوند.

جهت اطلاع از بهای بنرها با ما تماس بگیرید

تلفن : 88822550-داخلی 199

0939-2043031


ایمیل : marketing@damatajhiz.com