چند درصد از هزینه های سالیانه تبلیغات محصول شما در اینترنت صرف میشود؟


فرصت های عصر دیجیتال

در دنیای دیجیتال امروز ، بسیاری از شرکت های هوشمند و موفق ، با توجه به توسعه و گسترش روزافزون استفاده از اینترنت و افزایش ضریب نفوذ و تاثیر آن ، بخش مهمی از هزینه های سالانه تبلیغات خود را به انجام تبلیغ در فضای اینترنت اختصاص داده اند.

 

تبلیغات آنلاین در سایت های تخصصی و مرتبط بر خلاف تبلیغ در مطبوعات و بیلبوردهای پر هزینه شهری،دارای هدفگیری دقیق و موثری بوده و دقیقا مخاطبان را در زمان نیاز و جست و جوی آن محصول (سِرچ) مورد بازاریابی قرار می دهد و آنها را با نام ،لوگو،شعار تبلیغاتی و محصولات جدید شما آشنا میسازند.

بنابراین با توجه به اهمیت روز افزون و مزایای اینترنت ، چنانچه مایل به استفاده از این فرصت شگفت انگیز برای تبلیغ برند خود در فضای اینترنت میباشید قبلا موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:

 

  1. بازدید کنندگان سایت های تخصصی مرتبط و شناخته شده در حوزه کسب و کار خود را هدف قرار دهید.
  2. سایت هایی که در جست و جوی محصولات مرتبط با کالای شما پیوسته در رتبه های بالا در موتورهای جست و جو قرار دارند بهترین مکان جهت تبلیغ برند یا محصولات شما در دنیای دیجیتال میباشند.
  3. با توجه به اهمیت گرافیک و طراحی بنرهای تبلیغاتی برای جذب مخاطبان بیشتر ، واحد گرافیک شرکت دماتجهیز آمادگی انجام این مهم را نیز دارد.

اسلایدرها و بنرهای تبلیغاتی در سایت دماتجهیز و موقعیت آنها

اسلایدر صفحه اول

در سمت راست صفحه اول سایت : بنر متحرک GIF، با نمایش 100% به ابعاد 120×240 پیکسل

درج بنر در تمام صفحات :

اسلایدر گروه ها : در هر گروه تجهیزات و تمامی صفحات محصولات همان گروه گروه های تخصصی: بنر متحرک GIF با نمایش 100% به ابعاد 120×240 پیکسل

مزیت درج بنر و اسلایدر در گروه ها : با توجه به تخصصی بودن سایت دماتجهیز و در نظر گرفتن اینکه بازدیدکنندگان این سایت ، عمدتا توسط جستجوی انواع دستگاههای سرمایش و گرمایش در اینترنت (گوگل) وارد صفحه مذکور گردیده اند ،درج تبلیغ در صفحات مرتبط با محصول شما در هر گروه دارای بیشترین مزیت نسبی تبلیغاتی ،کمترین هزینه و بیشترین ارزش افزوده می باشد.

جهت اطلاع از بهای بنرها با ما تماس بگیرید

تلفن : 88822550-داخلی 199

0939-2043031


ایمیل : marketing@damatajhiz.com