محصولات شرکت  آنیت (ANIT)

آنیت

درباره شرکت آنیت

شرکت آنیت یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده رادیاتورهای آلومینیومی در سال های اخیر می باشد که همگام با بروزترین فناوری های دنیا، به طراحی و تولید رادیاتورهای آلومینیومی و دکوراتیو می پردازد.
آنیت با تکیه بر تخصص و سلیقه طراحان متخصصان خبره داخلی و خارجی توانسته با تولید رادیاتورهای شکیل و شیک (تحت لیسانس Anit Global) روح تازه ای به بازار محصولات تکراری و یکنواخت تجهیزات گرمایشی در ایران بدمد.

...

زیبایی تنها ویژگی رادیاتور آلومینیومی آنیت نیست، بلکه این شرکت با ابداع و بهره گیری از تکنولوژی های نوین از قبیل مایکروفین، سیستم دوجداره ضد خوردگی و پوسیدگی و البته تکنولوژی ضد تولید هیدروژن، در راستای تولید محصولات بادوام و دوستدار محیط زیست نیز، نام خود را در بازار محصولات گرمایشی سر زبان ها انداخته است.

رادیاتور شرکت آنیت

وجه تمایز آنیت از برندهای مشابه

در حال حاضر، شرکت آنیت تنها تولید کننده رادیاتورهای آلومینیومی و دکوراتیو با ایجاد گرمایش یکنواخت و گرید انرژی A  در ایران می باشد.

رعایت استانداردهای کیفی و ایمنی در تولید، ظاهر زیبا و منطبق با سلایق ایرانی و جهانی و قیمت مناسب از دیگر ویژگی های محصولات آنیت می باشد.

همچنین می توان آنیت را دارنده القابی چون، طراح کم مصرف ترین رادیاتورهای تولیدی داخل و سازنده تنها رادیاتورهای ایران با سیستم گرمایش یکنواخت (که بارها و بارها بصورت آزمایشی و کاربردی ثابت شده است) دانست.

  • جهت مشاهده قیمت های جدید فروش و مشخصات فنی کامل انواع رادیاتورهای آلومینیومی آنیت، به بخش گرمایشی و موتورخانه فروشگاه اینترنتی دماتجهیز مراجعه نمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 24 از 91 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 280500000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر