محصولات شرکت  هانیول (ساترونیک) (Honeywell)

هانی ول

درباره شرکت هانیول (Honeywell)

شرکت هانیول (Honeywell) یک شرکت چندملیتی است که در سال 1906 توسط مارک هانیول (Mark.C Honeywell) در ایالت ایندیانای ایالات متحده آمریکا تأسیس گردید.
هانیول از دیرباز در تولید انواع محصولات تجاری و مصرفی از قبیل لوازم خانگی برقی، سیستم های تهویه مطبوع و تصفیه هوا، سیستم های ایمنی و تجهیزات هوافضا تبحر دارد و توسط چهار شرکت زیر مجموعه خود که مدیریت استراتژیک تولید و بازاریابی این کمپانی را بر عهده دارند، اداره می گردد.

...

هانیول در حال حاضر بیش از 130 هزار کارمند در سراسر جهان دارد که 58 هزار تن از آنها در آمریکا ساکن هستند.

درباره شرکت هانی ول (Honeywell)

سهام این کمپانی از سال 1925 تا سال 2008 میلادی در بازار بورس داوجونز خرید و فروش می شد و در سال 2018 دفتر مرکزی این کمپانی به شهر شارلوت منتقل گردید.

گستره محصولات با کیفیت هانیول:

تنها بخشی از تولیدات شرکت هانیول را محصولاتی مانند انواع ترموستات، تجهیزات کنترل و اندازه گیری، شیرهای برقی موتوری، توربو شارژر، سنسور و سیستم های ایمنی، رطوبت زدا و انواع دستگاه تصفیه هوا، هیترهای کوچک، فن و هواکش و ژنراتورهای خانگی تشکیل می دهد.

اصولا هانیول در طراحی و تولید هر سیستمی که چالش های مشتریان را اعم از کنترل و بهبود بهره وری انرژی، ایمنی، امنیت و بهره برداری بهینه برطرف نماید، شرکتی پیشرو به حساب می آید.

  • جهت اطلاع از قیمت های جدید فروش و مشخصات فنی کامل تجهیزات کنترل و اندازه گیری و انواع دستگاه تصفیه هوای هانیول، به فروشگاه اینترنتی دماتجهیز مراجعه نمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 24 از 60 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 303000000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر
سایز اتصالات
بیشتر... کمتر