محصولات شرکت  سافت واتر (Soft Water)

سافت واتر

درباره سافت واتر (Soft Water)

شرکت سافت واتر (Soft Water) در سال 1952 در ویسکانسین آمریکا تأسیس گردید. سال ها تجربه و فعالیت در زمینه طراحی و تولید دستگاه تصفیه آب، سیستم های تصفیه فاضلاب های شهری و سختی زدایی از آب آشامیدنی و شستشوی مناطق مسکونی و تجاری از سافت واتر، شرکتی پیشرو و قدرتمند ساخته است.
با توجه منابع محدود آب آشامیدنی و ورود بی رویه پساب های فاضلابی در رودخانه ها و دریاچه های تأمین آب شُرب، داشتن یک دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند راهکار مناسبی در جهت بهبود کیفیت آب و همچنین ارتقای سلامت خانواده باشد.

...

با داشتن دستگاه های تصفیه آب سافت واتر، از هزینه هایی که برای تهیه بطری های آب آشامیدنی متقبل می شدید، معاف خواهید شد، چرا که نوشیدن آب پاک و تصفیه  شده و استفاده از آن در غذاهای روزانه، بدن را از وجود هرگونه فلزات سنگین و باکتری مضرعاری می نماید و طبعا نیاز افراد خانواده را به مراکز درمانی و بهداشتی به حداقل می رساند؛ این در حالی است که شاید در نگاه اول استفاده از دستگاه تصفیه آب به دلیل هزینه اولیه خرید آن منطقی به نظر نرسد!

درباره سافت واتر (Soft Water)

نوشیدن آبی که آلاینده های آن به درستی و خوبی تصفیه و فیلتر نشده است، به جز مشکلات گوارشی (که اغلب مصرف کنندگان تنها همین مورد را در نظر می گیرند) مشکلات عصبی، پوستی و تنفسی نیز ایجاد می نماید، لذا با نصب دستگاه تصفیه آب زیر سینکی می توانید از بروز تمامی این مشکلات جلوگیری نمایید.

تخصص سافت واتر و فیلتراسیون آب آشامیدنی

سافت واتر دستگاه های خود را پس از سال ها تحقیق و  مطالعه و انجام آزمایش های متعدد در فیلتراسیون و اسمز معکوس و کارآمدی هر چه بیشتر این محصولات، به  بازار عرضه می نماید.
در حال حاضر سافت واتر دارای کارخانجات متعددی در سراسر جهان است که محصولات خود را تحت لیسانس آمریکا تولید می کنند.

  • جهت مشاهده قیمت های جدید فروش و مشخصات فنی کامل انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر، به بخش خانگی اداری فروشگاه اینترنتی دماتجهیز مراجعه فرمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 4 از 4 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
37830000 ریال 57000000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر