محصولات شرکت  میدیا (Midea)

میدیا

درباره شرکت میدیا (Midea)

شرکت میدیا (Midea) در سال 1968 در شهر گوان دونگ چین تأسیس گردید و هم اکنون دارای بیش از 200 شرکت تابعه، 60 شعبه در سراسر جهان و 12 واحد توسسعه استراتژیک کسب و کار می باشد.
میدیا که در دنیا به نام Midea Group شهرت دارد، یک کمپانی پیشرو در عرصه تولید لوازم خانگی، تجهیزات تهویه مطبوع، سیستم های رباتیک و اتوماسیون صنعتی بوده و فعالیت های آن در یک دهه اخیر رشد چشمگیری داشته است.

...

تنوع محصولات میدیا

محصولات تولیدی میدیا را می توان در سه بخش کلی تقسیم بندی کرد؛ لوازم خانگی میدیا که شامل لوازم برقی آشپزخانه، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و ... می شوند.

درباره شرکت میدیا (Midea)

محصولاتی که در زمره تجهیزات HVAC قرار می گیرند که در برگیرنده کولر گازی، داکت اسپلیت، سیستم های تهویه مسکونی و تجازی و ... هستند.

و در نهایت محصولاتی که به زیرمجموعه رباتیک و هوش مصنوعی تعلق دارند و برای بهبود و رفاه مصرف کنندگان به وجود آمده اند.

پویایی، نوآوری و نگاه به آینده سه هدف میدیا

شعار شرکت میدیا، "ارزش آفرینی برای مشتریان" است، به همین دلیل 12 واحد توسعه استراتژیک این کمپانی همواره در حال یافتن راه حل ها و نوآوری هایی هستند که باعث می گردد رفاه و آسایش حال مصرف کنندگان فراهم گردد.

درآمد میدیا در نیمه اول سال 2017 از مرز 96/124 میلیارد یوان گذشت، در حالی که سود خالص فروش محصولات HVAC این کمپانی به رقم 11 میلیارد دلار رسید.

گروه میدیا در حال حاضر 130 هزار کارمند در سرتاسر جهان دارد و قصد دارد تا در بخش های نوین و با تکنولوژی های به روز، به تولید کالاهای جدید بپردازد.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 24 از 81 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
0 ریال 8070000000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر