محصولات شرکت  فلکسینوکس (Flexinox)

گرین

درباره شرکت فلکسینوکس (Flexinox)

شرکت فلکسینوکس (Flexinox) یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات استخر است که اواخر دهه 60 میلادی در بندر بارسلون اسپانیا تأسیس گردید.
هم اکنون دفتر مرکزی این شرکت در محله سنت آدریای بارسلون قرار دارد، اما فلکسینوکس دارای کارخانجات متعددی در نقاط مختلف جهان است که کالاهای باکیفیت و بادوام تولید می کنند.

...

علاوه بر تولید تجهیزات و لوازم استخر و SPA، فلکسینوکس در طراحی و تولید محصولات گرمایشی خصوصا مبدل های حرارتی (Heat Echenger) نیز تخصص ویژه ای دارد.

درباره شرکت فلکسینوکس (Flexinox)

فناوری نوین فلکسینوکس در ساخت لوازم استیل

فلکسینوکس در ساخت لوازم جانبی استخر، از بهترین جنس استنلس استیل استفاده می کند، این در حالی است که سال ها زمان صرف تحقیق و مطالعه درباره کیفیت استیل مصرفی این شرکت شده تا سازگار با محیط زیست و بصورت آنتی باکتریال (به وسیله نانوتکنولوژی و فناوری های نوین دیگر) در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد.

ایمنی، اطمینان و حداکثر دوام، سه هدف اصلی شرکت فلکسینوکس در تولید و عرضه محصولات است.

نوآوری همواره یکی از والاترین آرمان های شرکت فلکسینوکس بوده، در همین راستا این شرکت همواره بخش قابل توجهی از درآمدهای خود را به تیم های تخصصی تحقیق و توسعه اختصاص داده است.

تنوع محصولات فلکسینوکس

در حال حاضر فلکسینوکس تولید کننده طیف وسیعی از محصولات استخر، از قبیل نردبان استخر، هندریل و دستگیره استخر، فواره های ضدزنگ و مبدل های حرارتی می باشد که کاربردهای بسیاری در استخرهای عمومی و خصوصی، مراکز تفریحی و حتی مجتمع های پزشکی و درمانی دارند.

  • برای مشاهده قیمت های جدید فروش و مشخصات فنی کامل محصولات فلکسینوکس به بخش استخر، سونا و جکوزی سایت دماتجهیز مراجعه نمایید.

سفارش از شما، پیگیری از ما
 

(دماتجهیز از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

بیشتر ببینید، بهتر انتخاب کنید
 

نمایش 1 - 8 از 8 مورد
نمایش بر اساس :

دسته بندی

بر اساس قیمت
29750000 ریال 222890000 ریال
براساس نوع
بیشتر... کمتر